Online Siparişte Aynı Gün Teslimat! Bu siteden yapacağınız tüm alışverişleriniz aynı gün İstanbul'un her yerine teslim edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular


1) Karunkirac.com sitesi üzerinden nasıl alışveriş yapabilirim ?


 • Sitede yer alan ürünlerden sadece SATIN AL opsiyonu bulunan ürünler satın alıma açıktır.
 • Farklı kategorilerde yer alan ürünlerden beğendiğiniz ve istediğiniz ürünü SEPETE EKLE butonunu tıklayarak alışveriş sepetinize eklemiş olacaksınız.
 • Alışveriş sepetine eklenen seçili ürünler, sitede kaldığınız aktif zaman boyunca orada kalacaktır.
 • Çevrimiçi alışveriş oturumlarında tek seferde, en fazla beş parça ürün satın alabilirsiniz.
 • Siparişinizi tamamlamaya hazır olduğunuzda, lütfen ÖDEME YAP düğmesine tıklayın.
 • Ardından sistem sizi siparişinizi sonlandırma sürecine yönlendirecektir.

2) Karunkirac.com sitesinin kabul ettiği ödeme seçenekleri nelerdir?


 • KARUN, uygun ödeme aracı olarak İYZCO ÖDEME ve ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. ile anlaşmıştır. Bu sistem ile tüm kredi kartlarından hızlı ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

3) Karun ürünlerinin ölçülerinde değişim yapabilir miyiz?


 • Karun ürünlerinin tamamı, her biri alanında uzmanlaşmış kuyum ustaları tarafından tek tek elde üretilir. Kategorilerden seçeceğiniz herhangi bir ürünü satın alırken istemiş olduğunuz ölçüyü belirtebilir ya da +90 212 227 74 76 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilisinden destek alabilirsiniz.

4) Almış olduğum üründe kişiye özel hediye notu ekleyebilir miyim?


 • Evet, ödeme sırasında size kişiye özel hediye notu oluşturma fırsatı verilecektir. Bu mesajınız satın aldığınız ürünle birlikte gelecektir. Lütfen mesajınızda sakıncalı kelimeler, ifadeler ve küfürler kullanmaktan kaçının. KARUN, bu tür sakıncalı kelimeleri veya cümleleri kişiselleştirilmiş mesajlarınızdan kaldırma hakkını saklı tutar. Bu politikayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen +90 212 227 74 76 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Yetkilisi ile iletişime geçin.

5) Ürünlerle ilgili yardım veya ekstra tavsiye alma imkanım var mı?

TEKTAŞ PIRLANTA İLE İLGİLİ


 • Tektaş pırlanta ilgili yardım almak isterseniz +90 212 227 74 76 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilir veya www.karun.com sitemiz üzerinden uzman satış temsilcilerimizden biriyle görüşme talebinde bulunabilirsiniz.
 • Karun markasının Uzm. Satış Temsilcisi ücretsiz olarak, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamak veya mağaza içi randevularınızı ayarlamak için sizinle iletişimde olacaktır.HEDİYE ALIRKEN


 • Karun markasının danışmanları yılların deneyimine sahiptir ve güvenle seçim yapmanıza yardımcı olur. Özel günlerde yapılacak hediye konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, Nişantaşı’ndaki mağazamızda tüm Karun ekibi size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Vaktiniz yok yada uzak bir lokasyondaysanız, +90 212 227 74 76 numaralı telefonu arayarak da yardım alabilirsiniz.

Ürün Bakım ve Onarımı


 • Tüm Karun ürünleri markanın ömür boyu güvenliği kapsamındadır. Ürünlerinizi her zaman Nişantaşı’ndaki mağazamıza getirebilir, mağazada ki danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Evde, işyerinde yada tatildeyken aynı konuyla ilgili yardım almak için +90 212 227 74 76 numaralı telefonu arayarak Müşteri Hizmetleri Yetkilisinden yardım alabilir yada site içerisindeki ÜRÜN BAKIM VE ONARIM kısmından destek alabilirsiniz.

6) Pırlanta alırken nelere dikkat etmeliyim?


 • Ne kadar çok bilirseniz sıradan bir pırlanta ile doğru pırlanta arasındaki farkı o kadar kolay ayırt edebilirsiniz. Karun markası olarak uzun yıllardır var olan tecrübemizi sizinle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

7) Almış olduğum ürün ne kadar zaman sonra elimde olur?


 • Karun markası olarak dünyanın her yerine gönderi yapmaktayız. İş birliği içinde olduğumuz taşıma firmaları ile tarafınıza en güvenli ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktayız. Ancak olağan üstü durumlarda aksaklık yaşanması söz konusu olabilir. (coğrafi koşullar,hava muhalefeti vb.) Bu gibi durumlarda lütfen +90 212 227 74 76 numaralı telefonu arayarak Müşteri Hizmetleri Yetkilisinden destek talebinde bulunun. Ekibimiz siparişinizin tarafınıza ulaşması için gerekli tüm bilgi ve desteği verecektir.

8) Ürünlerin sertifikası var mıdır? Sertifika siparişimle birlikte geliyor mu?


 • Her Karun ürünün bir kod numarası bulunmaktadır. Bu kod ve ürünle alakalı sertifika niteliği taşıyan tüm bilgiler ürünlerin iç kısımlarına işlenmiştir. Bir Karun ürünü aldığınızda sertifikasını devamlı üzerinizde taşımış olursunuz.

9) Siparişimi uluslararası bir yere gönderebilir miyim?


 • Karun olarak dünyanın her yerine e-ticaret hizmeti sunmaktayız. Günümüzde gelişen olağan dışı durumlar yüzünden çeşitli aksaklıklar yaşamamak adına +90 212 227 74 76 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir yada info@karunjewellery.com a mail atarak tarafınıza geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.Karun Jewellery

Mücevherlerde ki titizlikle yaratılan tasarımlar hem sizin hemde yaşam alanlarınızda ruhunuzu yansıtan stilinize uygun objelerle birleşiyor. Karun’un herkese hitap eden eşsiz parçaların olduğu geniş dünyasına davetlisiniz.

Devamını Oku