Online Siparişte Aynı Gün Teslimat! Bu siteden yapacağınız tüm alışverişleriniz aynı gün İstanbul'un her yerine teslim edilecektir.

TİTANYUM BAKIMI


Titanyum madeni işlenmesi en zor metaldir. Endüstriyel alanda, uzay teknolojisinde, füzelerde ve yüksek performans alaşımlarda kullanılır. Sert ve oldukça dayanıklı olmasına rağmen çok hafiftir. İnsan bedenine en çok uyum gösteren madendir. Çünkü Antialerjik tek madendir, bu özelliği ile sağlık sektöründe de kullanılmaktadır.


Bunların dışında titanyum ürünlerinizi muhafaza ederken veya günlük bakım uygularken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar ise;

  • Zaman içerisinde parmak izi, toz, kir veya kozmetik ürünlerden ötürü lekeler oluşabilir. Bunları yumuşak dokulu bir bez veya güderi ile hafifçe silerek temizleyebilirsiniz.
  • Karun mücevher ve aksesuarların hepsinde o ürüne ait özel kod numaraları vardır. Bu kod ile +90(212)227.74.76 no’lu telefonu arayarak ürününüzle alakalı daha fazla destek ve bilgi alabilirsiniz.
Karun Jewellery

Mücevherlerde ki titizlikle yaratılan tasarımlar hem sizin hemde yaşam alanlarınızda ruhunuzu yansıtan stilinize uygun objelerle birleşiyor. Karun’un herkese hitap eden eşsiz parçaların olduğu geniş dünyasına davetlisiniz.

Devamını Oku